Paylaşmaya sofralardan başlıyor! son haber

Paylaşmaya sofralardan başlıyor! haberi, Paylaşmaya sofralardan başlıyor! haberi oku öğren, Paylaşmaya sofralardan başlıyor! haberi oku öğren, Paylaşmaya sofralardan başlıyor! günlük haber,

Evlerimizin 11 aydır beklenen konuğu sonunda teşrif etti. Ramazan heyecanı bütün İslam âlemini kuşatırken, ülkemizde de evler, sokaklar, camiler, restoranlar ve gözümüzün görebildiği her yer Ramazan?a hazırlandı.

Kimse Yok Mu Derneği, Rahmet ayı Ramazan?ı yardımlaşma şölenine dönüştürmek için hevesli olan bütün gönüllüleri ve yardımseverleri iyilik seferberliğine davet ediyor.

Kimse Yok Mu Derneği her ramazan olduğu gibi bu sene de rahmet ayının bereketini yardımlaşma şölenine dönüştürüyor. Gıda kumanyaları, iftar çadırları, büyük iftar sofraları ve ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar götürülen sıcak yemeklerle bu sene yine dünya ramazanlaşıyor. İşte bağışlarınızın değerlendirildiği alanlar:

Dernek Türkiye genelinde 500?le 3000 arası kişiyi doyurabilecek kapasitede 16 ayrı iftar çadırı açıyor. Ayrıca pek çok ilde sıcak yemek uygulaması ile ihtiyaç sahiplerinin iftarlarını evlerine kadar götürüyor.

İşte yardımlarınızın ulaşacağı ülkeler:

Afganistan, Arjantin, Bangladeş, Burma (Myanmar), Kongo, Etiyopya, Filistin, Gürcistan, Haiti, Hindistan, Kenya, Kırgızistan, Kırım, Kolombiya, Kosova, Liberya, Lübnan, Makedonya, Moğolistan, Mozambik, Nijer, Osetya, Pakistan, Peru, Senegal, Srilanka, Somali, Sudan, Şili, Tanzanya, Uganda, Ukrayna, Vietnam, Yemen

İhtiyaç sahibi aileleri tespit ederek, 1 aylık gıda ihtiyaçlarını karşılayacak kumanyalar takdim ediyoruz. Hedef: Türkiye içinde 25 bin aile!

2 litre ayçiçek yağı, 2 kilo pirinç, 1 kilo kırmızı mercimek, 2 kilo bulgur, 1 kilo kurufasülye, 1 kilo nohut, 3 paket makarna, 1 kilo salça, 1 kilo peynir, 2 kilo şeker, 1 kilo çay, 1 paket hurma, 2 kilo un, 350 gram sucuk, 1 kilo zeytin, 380 gram reçel, yarım kilo helva, 450 gram çokokrem

Kimse Yok Mu her ramazan olduğu gibi bu sene de iftar çadırlarına gelemeyen ihtiyaç sahiplerinin yemeklerini adreslerine kadar teslim ediyor. Sıcak yemek uygulaması özellikle Anadolu şehirlerinde büyük beğeniyle karşılanıyor.

Özellikle çocuklar için, yoksul ailelere gıda, kıyafet, ayakkabı, oyuncak gibi yardım paketleriyle birlikte bayram ziyaretlerinde bulunuyoruz. İftar yazıp gönderin, iftar etsinler. Bayram yazıp gönderin, bayram etsinler?
Yardım etmek artık cep telefonlarının tuşlarına basmak kadar kolay. Ramazan?da eğer isterseniz hiç yorulmadan her akşam bir kişiye iftar ettirebilirsiniz. Bunun için İftar yazıp 5777?ye SMS atmanız yeterli. Böylece 5 TL bağışlayabilirsiniz. Ayrıca, bayramda yapılacak yardımlara katkı sağlamak için de Bayram yazıp 5777?ye gönderebilirsiniz.
Turkcell, Avea ve Vodafone tüm hatlardan.

Özel aracınızın zekâtını vermek istemez misiniz? Arabanızla derneğimizin lojistik merkezlerinden teslim aldığınız gıda kumanyalarını size verilen adreslere ulaştırarak Ramazan Kampanyası?na çok büyük katkı sağlamış olacaksınız

İkinci bayramlık Bu sene çocuğunuza bayramlık alırken ikinci bir tane daha almaya ne dersiniz? İkinci bayramlığı isterseniz bizim size vereceğimiz adresteki çocuğa kendiniz ulaştırın, isterseniz biz sizin yerinize bayramı bekleyen ihtiyaç sahibi bir çocuğa ulaştıralım. Paylaşmaya sofralardan başlıyor! son haber,Paylaşmaya sofralardan başlıyor! haberi,Paylaşmaya sofralardan başlıyor! günlük haber,

Reklamlar
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s